Main menu
Wycinanie Uszczelek

Wycinanie Uszczelek

Posiadająca swoją siedzibę w Ahlhorn/Dolna Saksonia firma Dr. Müller GmbH oraz firma temac uszczelki, a.s (Zverinek/Czechy) zawarły ze sobą porozumienie w sprawie dystrybucji produktów, produkowanych przez firmę Temac, na rynku niemieckim,. W dodatku warto też spojrzeć jakie jeszcze uszczelki okazują się być nam oferowane, ponieważ ma szansę się okazać, że w naszym przypadku świetnie spiszą się uszczelki filcowe, istniejące w różnorakiej grubości i dające nam gwarancję, że wciąż będziemy mogli je dobrze dobrać do naszych potrzeb.

Uszczelki produkujemy przy pomocy wycinarki CNC na podstawie własnej dokumentacji technicznej lub dostarczonej nam przez klienta. W razie potrzeby uszczelki pod głowice wykonane techniką standardową są z jednej strony wzmacniane miekką blachą identyczną z tą używaną w nowoczesnych uszczelkach. Powszechności zastosowania oraz uniwersalności jaką cechują się uszczelki gumowe stanowi jej elastyczność i łatwość dopasowania się do powierzchni właściwie każdego typu. Ze względu na stosunkowo nowoczesny materiał uszczelki w czasie dalszej eksploatacji śrub już się nie dokręca. Uszczelki filcowe znajdują zastosowanie w uszczelnieniach łożysk, zapobiegając wydostawaniu się smaru i wnikaniu do łożyska zanieczyszczeń.

Przy okazji wymiany uszczelki można pomalować kolektory - dolotowy farbą aluminiową do felg, wylotowy srebrzanką wysokotemperaturową uważając, aby farba nie zanieczyściła sondy lambda. Azbestu, z którymi duży krąg użytkowników miał doświadczenia wskazujące, iż takie uszczelki dobrze sprawują się w praktyce pod warunkiem, że są wytwarzane przy odpowiednim poziomie kontroli jakości. Wieloletnie doświadczenie firmy TEDEL POL w branży sprawia, że znajdujące się w ofercie uszczelki do sprężarek, wózków widłowych i innych specjalistycznych maszyn i urządzeń cieszą się dużą renomą na rynku. Uszczelki wycinane są przy pomocy maszyny sterowanej numerycznie na podstawie plików wektorowych.

Szeroki asortyment jesli chodzi uszczelki czy pierścienie uszczelniające pozwala wybrać towar, który spełni oczekiwania każdego i będzie mu służył przez długie lata. Na uszczelki stosuje się filc techniczny biały, który w zależności od stopnia sprasowania posiada: ciężar właściwy 0,15÷0,36 kG/dcm3, wytrzymałość na rozciąganie11÷35 kG/cm2. Korkowe uszczelki powstają z płyt będących połączeniem drobnoziarnistego granulatu korkowego z elastomerem NBR.

Uszczelki filcowe to odpowiednia oferta Termoizolacje i artykuły do uszczelnień Kiedy nie pragniemy, aby na złączeniach rury nam przeciekały, albo pragniemy mieć pewność, że wszystko w czym znajdują się ciecze będzie dostatecznie szczelne, to bez wątpienia powinniśmy popatrzeć na uszczelki spiralne.

Kolejnym materiałem uszczelkarskim wszechstronnym przeznaczeniu są płyty uszczelkarskie (płyty uszczelkarskie), na przykład temac (). Szeroki wybór grubości tych płyt oraz ich zróżnicowane właściwości umożliwiają bardzo dokładne dobranie do zadania.

Uszczelki wykonane z płyt grafitowych mogą być stosowane w zakresie temperatur od -200 °C do 650 °C, z tym że dla pary wodnej dopuszcza się stosowanie tylko do 550 °C a w przypadku mediów utleniających do 450 °C. Odporność chemiczną zachowują w zakresie od 0 do 14 pH. Grafit stosowany jest jako składnik płyt uszczelniających, a także służy do powlekania zewnętrznej powierzchni szeregu rodzajów uszczelnień, dla zapobiegnięcia przypiekaniu się ich do powierzchni uszczelnianych.

Przy okazji wymiany uszczelki można pomalować kolektory - dolotowy farbą aluminiową do felg, wylotowy srebrzanką wysokotemperaturową uważając, aby farba nie zanieczyściła sondy lambda. Azbestu, z którymi duży krąg użytkowników miał doświadczenia wskazujące, iż takie uszczelki dobrze sprawują się w praktyce pod warunkiem, że są wytwarzane przy odpowiednim poziomie kontroli jakości. Wieloletnie doświadczenie firmy TEDEL POL w branży sprawia, że znajdujące się w ofercie uszczelki do sprężarek, wózków widłowych i innych specjalistycznych maszyn i urządzeń cieszą się dużą renomą na rynku. Uszczelki wycinane są przy pomocy maszyny sterowanej numerycznie na podstawie plików wektorowych. Website URL: